partyumarty imprezowy sklep internetowy logo
Balony Pastelowe kremowe latte Folat 13 50 szt
Balony Pastelowe kremowe latte Folat 13 50 szt
Balony Pastelowe kremowe latte Folat 13 50 szt
Balony "Pastelowe", kremowe latte, Folat, 13", 50 szt
 45.00 zł /szt
i
Produkt dostępny natychmiast. Zamawiając kurierem do godz. 15:00 - wysyłka tego samego dnia!

Zestaw aż 50 sztuk małych balonów lateksowych w pastelowym kolorze kremowego latte. Duża ilość balonów kapitalnie sprawdzi się na urodziny oraz wiele innych przyjęć!

[OK] Balony w kolorze pastelowym nie prześwitują, ich barwy są żywe i jednolite na całej powierzchni.

[OK] Większa ilość baloników pięknie prezentuje się w postaci imponującej girlandy i jako dekoracja tła ścianki fotograficznej.

[OK] Balony doskonale nadają się do tworzenia różnych finezyjnych i efektownych kształtów lub napisów.

Jeśli organizujesz dużą imprezę i chcesz stworzyć oryginalną kompozycję z balonów, piękne baloniki w kolorze kawowym będą strzałem w dziesiątkę! Aukcja dotyczy wyłącznie pastelowych balonów wielkości 13 cali. Na zdjęciach wykorzystano również balony innych rozmiarów, które nie wchodzą w skład zestawu.

EAN
8714572196383
Czy wiesz, że... balony lateksowe zarówno gładkie, jak i z nadrukiem można dmuchać helem lub powietrzem? W każdym przypadku balon najpierw zawiązuje się na supełek, a później dopiero związuje wstążką do balonów lub żyłką. Każdy balon lateksowy nadmuchany helem w zależności od jakości materiału będzie się unosił jedynie 6 do 24 h. W celu przedłużenia żywotności balonów latających - należy użyć żelu balonowego, zwanego uszczelniaczem. Zamiast helu możesz też użyć kleju - kleksów do balonowych i przykleić balony do sufitu lub używając patyczków albo specjalnych stojaków wykonasz bukiet, który postawisz na stole.