partyumarty imprezowy sklep internetowy logo
Balony B85 - Pastel niebieski jasny Belbal 105 50 szt
Balony "B85 - Pastel", niebieski jasny, Belbal, 10,5", 50 szt
 23.99 zł /szt
i
Zamawiając do godz. 12:00 towar będzie dostępny następnego dnia roboczego.

Zestaw aż 50 sztuk klasycznych, profesjonalnych balonów lateksowych w pastelowym jasnoniebieskim kolorze. Duża ilość balonów kapitalnie sprawdzi się na urodziny oraz wiele innych przyjęć. Zestaw aż 50 balonów to idealny wybór dla dekoratorów.

[OK] Balony w kolorze pastelowym nie prześwitują, ich barwy są żywe i jednolite na całej powierzchni.

[OK] Większa ilość baloników pięknie prezentuje się w postaci girlandy i jako dekoracja tła ścianki fotograficznej.

[OK] Balony świetnie nadają się też na ozdobę sali. W tym celu można napełnić je helem i przywiązać do stołu bądź krzeseł. Doskonale wyglądają też, unosząc się swobodnie tuż pod sufitem.

[OK] Balony doskonale nadają się do tworzenia różnych finezyjnych i efektownych kształtów lub napisów.

Jeśli organizujesz dużą imprezę i chcesz stworzyć oryginalną kompozycję z balonów, piękne baloniki w kolorze błękitnym będą strzałem w dziesiątkę!

EAN
5414391020564
Czy wiesz, że... balony lateksowe zarówno gładkie, jak i z nadrukiem można dmuchać helem lub powietrzem? W każdym przypadku balon najpierw zawiązuje się na supełek, a później dopiero związuje wstążką do balonów lub żyłką. Każdy balon lateksowy nadmuchany helem w zależności od jakości materiału będzie się unosił jedynie 6 do 24 h. W celu przedłużenia żywotności balonów latających - należy użyć żelu balonowego, zwanego uszczelniaczem. Zamiast helu możesz też użyć kleju - kleksów do balonowych i przykleić balony do sufitu lub używając patyczków albo specjalnych stojaków wykonasz bukiet, który postawisz na stole.
Według producenta Belbal standardowa średnica balonu to 10,5 cala. Jednakże dzięki temu, że produkt oferuje większą elastyczność i pozwala na uzyskanie większego rozmiaru, balon można nadmuchać, aż do 12 cali.
Powyższe balony to nie są tanie balony z Chin! Są to wysokiej jakości balony renomowanej marki Belbal, produkowane w Polsce przez doświadczonych specjalistów. Wierzymy, że nasze balony sprostają Twoim oczekiwaniom pod względem wytrzymałości, trwałości kolorów i jakości. Wybierając nasze balony, wybierasz najlepsze!