partyumarty imprezowy sklep internetowy logo

O SKLEPIE

Idea posiadania własnego sklepu internetowego w artykułami party przyświecała nam niemal od samego początku. Pierwsze próby na gotowych rozwiązaniach pojawiały się w 2015 i w 2016 roku.

Niestety gotowe rozwiązania nie dawały ani zadowalających wyników technologicznych ani funkcjonalnych, dlatego powstała obecna - autorska - wersja platformy partyumarty.pl. Z pewnością nie jest ona najpiękniejsza, ale jest maksymalnie szybka, prosta i intuicyjna. Posiada tylko niezbędne funkcje, które pozwalają wyszukiwać i zamawiać produkty szybko i łatwo!

Posiadanie własnego sklepu internetowego - po wielu latach handlu na Allegro - to rozwiązanie konieczne z dwóch powodów:
- rosnącego asortymentu, który obecnie wynosi około 20000 produktów nie da się w sposób jasny i czytelny zaprezentować na Allegro,
- redukcja kosztów, któa umożliwia obniżanie cen - dokonując zakupów w sklepie internetowym ceny bazowe są identyczne jak na Allegro, ale system naliczania rabatów premiuje zamówienia już od 50 zł wzwyż...

Podsumowując - sklep internetowy to odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów - dzięki tej platformie możesz kupować szybciej i prościej niż na Allegro, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.